KONIEC ŚWIATA NA KOŃCU ŚWIATA

Rowerzyści z jednego z najstarszych miast Polski-Kalisza zapraszają wszystkich chętnych na rajd rowerowy na Koniec Świata. Szczegóły poniżej
miłych wrażeń - podeślijcie materiał z tej imprezki
Chcąc dopełnić przepowiednię Majów, w dniu 22 grudnia, czyli dzień po końcu świata, Klub Turystyki Kolarskiej „Cyklista” Kalisz zaprasza na... Rajd na Koniec Świata.
Zbiórka o godzinie 9.30 przy kaliskiej mleczarni (ul. Budowlanych). Długość trasy: ok. 60 km (z Kalisza do miejscowości Koniec Świata i z powrotem).
W rajdzie mogą brać udział wszyscy zainteresowani rowerzyści po spełnieniu wymogów regulaminowych. Uczestnicy oczywiście nie muszą być zrzeszeni w Klubie.
Rajd uzależniony jest od warunków pogodowych (chociaż jedynie te bardzo złe nas mogą zniechęcić) oraz... ewentualnego końca świata przed terminem zbiórki...
Szczegóły oraz regulamin rajdu dostępne na stronie www.cyklista.kalisz.pl
Serdecznie zapraszamy!
Pozdrawiam!