Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na rajd rowerowy!

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zapraszają na Rajd Rowerowy Green Velo.

Rajd odbędzie się w dniach 30 września – 1 października 2017 r.

Start z Rynku w Tomaszowie Lubelskim: godz. 9.30 ( rejestracja od godz. 8.30)

Celem Rajdu jest propagowanie aktywnego spędzania czasu poprzez turystykę rowerową oraz promowanie atrakcji przyrodniczych, turystycznych i historycznych na trasie i korytarzu Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, na terenie woj. lubelskiego.

Trasa biegnie przez piękny, bardzo malowniczy region Roztocza. Ma długość ok. 123 km i prowadzi z Tomaszowa Lubelskiego – Rebizanty – Józefów – Górniki – Krasnobród – Bondyrz – Zwierzyniec – Szczebrzeszyn – Siedliska – Zamość.

Nocleg został zaplanowany w Krasnobrodzie w ośrodku „Leśny Raj”.

Warunkiem uczestnictwa w Rajdzie jest przesłanie na adres mailowy: info@lrot.pl uzupełnionej karty zgłoszeniowej, do dnia 25 września br., (lub dostarczenie jej osobiście do punktu rejestracyjnego Rajdu w dniu 30 września 2017 r. na rynku w Tomaszowie Lub.) oraz ew. deklaracji rodziców osoby niepełnoletniej.

Udział w Rajdzie jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona – w Rajdzie może wziąć udział maksymalnie 100 osób (decyduje kolejność zgłoszeń). W przypadku rezygnacji z udziału w imprezie prosimy o informację zwrotną najpóźniej do dnia 24.09.2017 r. do godz. 10.00.

Istnieje możliwość skorzystania z płatnego transportu wraz z rowerem z Lublina do Tomaszowa Lubelskiego oraz z Zamościa do Lublina. Cena transportu zostanie podana po określeniu liczby chętnych

Rejestrację uczestników rozpoczynamy o godz. 8.30 na rynku w Tomaszowie Lub. Start o godz. 9.30.

Zapraszamy

Więcej informacji na http://www.lrot.pl/rajd-rowerowy-green-velo-tomaszow-lubelski-zamosc/

Patronat honorowy


 

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.