Zapraszamy na III Rajd Rowerowy Mazurskie Fortyfikacje

Lokalna Organizacja Turystyczna „MAZURY” organizuje już III Edycję Rajdu Rowerowego „Mazurskie Fortyfikacje”,
która odbędzie się 22- 24 kwietnia 2016r. na terenie powiatu giżyckiego.

Uczestnicy rajdu będą przejeżdżać trasy wraz z przewodnikami. Podczas tego rajdu będzie można podziwiać urokliwe zakątki powiatu giżyckiego. Mazurskie szlaki rowerowe stanowią jedną głównych atrakcji na Mazurach, a jazda rowerem w większej grupie to możliwość poznania wspaniałych przyjaciół, wspólnego podziwiania pięknego obszaru Mazur jakim jest Giżycko i okolice, aktywne spędzenie wolnego czasu, rozwijanie swojej pasji.

Do wyboru będą 3 rodzaje tras:
I Rodzinna – dla rodzin z dziećmi- trasa z przewodnikiem- 11,5 km
II Dla wszystkich- trasa z przewodnikiem – 45km
III Dla wytrwałych rowerzystów- indywidualna – 80km – 100km.

Organizatorzy zapewniają też rozrywkę po całodniowym wysiłku. W piątek nocne zwiedzanie Twierdzy Boyen z pochodniami i ognisko, a w sobotę impreza integracyjna wraz z atrakcjami.
Uczestnicy Rajdu wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

Mapki tras:

22.04 – piątek
23.04 – sobota
24.04 – niedziela
PROGRAM RAJDU
Formularz zgłoszeniowy osoby niepełnoletniej
Formularz zgłoszeniowy osoby pełnoletniej

Regulamin Rajdu

Zgłoszeń na Rajd należy dokonywać poprzez wypełnienie karty uczestnictwa, którą należy podpisać, zeskanować i przesłać na adres biura LOT MAZURY: lot@lotmazury.pl najpóźniej do 20.04.2016r. wraz z potwierdzeniem przelewu darowizny na stowarzyszenie:
LOT MAZURY
ul. Wyzwolenia 2
11-500 Giżycko
z dopiskiem na przelewie „darowizna na cele statutowe organizacji”.

Świadczenia: 2 noclegi, 2 śniadania w obiektach noclegowych, atrakcje (rejs statkiem, wstęp na twierdzę Boyen, wstęp do Muzeum Indian, przewodnicy, integracja, itd..)

245,00 zł – osoba dorosła – przelew na konto organizacji 100,00 zł, a 145,00 zł (opłata wniesiona w obiekcie noclegowym za pobyt- cena promocyjna)

125,00 zł – dzieci do lat 15 – przelew na konto organizacji 50 zł, a 75,00 zł (opłata wniesiona w obiekcie noclegowym za pobyt)

0zł – dzieci do lat 10

Osoby niekorzystające z obiektów noclegowych wnoszą 100 zł – darowizna na konto stowarzyszenia.

Uczestnicy mieszkający w powiecie giżyckim – 30zł/os („darowizna na cele statutowe organizacji”) –sobota (liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń).

Przelewu należy dokonać na konto:
Bank BGŻ BNP Paribas
76 2030 0045 1110 0000 0391 0650.

Reszta opłaty zostanie dokonana w wybranym obiekcie noclegowym po uzgodnieniu z hotelem.
Obiekty noclegowe do wyboru :
1) Hotel Tajty w Wilkasach
2) Hotel Mazury w Giżycku
3) Folwark Łękuk (260,00zł)
4) Hotel Europa
5) Hotel Wodnik
6) Resort Niegocin
7) Ośrodek Mazurski Okrągłe Pensjonat Sielanka
8) Hotel Zamek Ryn (cena pobytu ustalana indywidualnie w obiekcie)

Termin zgłoszeń na rajd upływa 20.04.2016r.