Wszystkie barwy jesieni - konkurs foto Primus i Ceneria.pl

Jesień to według niektórych najpiękniejsza pora roku. Bywa bajecznie kolorowa, gdy na drzewach wiszą jeszcze czerwone, żółte i brązowe liście oświetlane przez mocne jesienne słońce. Pokazuje inne oblicze, gdy pada listopadowy deszcz, świat zakrywa mgła i jest bardzo zimno...
 
Marka Primus oraz outdoorowa porównywarka cen Ceneria.pl zapraszają na konkurs, który polega na przesłaniu fotografii o tematyce jesiennej, pokazującej urok tej pory roku i możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu w jesiennych miesiącach - niezależnie od pogody. Nagrody funduje marka Primus, producent naczyń i sytemów grzewczych.
 
Konkurs skierowany jest do tych, którzy niezależnie od pogody lubią aktywności na świeżym powietrzu. To może być spacer z psem, wędrówka w górach czy dojazd rowerem do szkoły lub pracy w jesiennych okolicznościach pogodowych. Co lubicie robić o tej porze roku?
 
Zdjęcia na konkurs „Czerwona, brązowa, złota? Wszystkie barwy jesieni” można przesyłać na adres konkurs@ceneria.pl do 27 listopada 2015 r. Jeden autor może zgłosić do konkursu kilka fotografii. Następnie z wybranych zdjęć zostanie stworzona galeria na profilu facebook https://www.facebook.com/ceneria. Będzie można na nie głosować do 5 grudnia 2015 roku. Wygrywają 3 zdjęcia z największą ilością głosów. Jury przyzna także swoją nagrodę dla autora wybranej fotografii.
 
Nagrody marki Primus to:
- 3 kubki termiczne Primus Commuter Mug 0,3 l,
- termos Primus Vacuum Bottle 0.75 l.
 
Szczegóły konkursu i regulamin:
http://www.ceneria.pl/Wszystkie_barwy_jesieni_konkurs_foto_Primus_i_Ceneria.pl,11992,950,0,1,I,informacje.html
 
Tekst: Informacja prasowa 
Red. Tomasz Czeleń

Patronat honorowy


 

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.