Rowerzyści do piór! Nagroda Rowertouru czeka po raz szósty!

To już 6 edycja coraz popularniejszego konkursu o Nagrodę Rowertouru! Miesięcznik o tematyce turystyki rowerowej - kompedium wiedzy, dla tych, którzy planują i szukają pomysłów na rowere podróże organizuje kolejny raz "pisarski wyścig" o piękną statuetkę przedstawiającą rowerzystę. Postać ta czeka wraz z całą plejadą rewelacyjnych nagród, bo dla zwycięskich autorów w trzech kategoriach: - wyprawa "Polska" , - wyprawa: Europa i Świat oraz - wyprawa: "wycieczki z dziećmi" czekają m.in. rowery, sakwy, czy fotelik dziecięcy. Pewnie nie zabraknie również wyróżnień :)
 
Poziom wysoki więc warto z pisaniem się nie spieszyć. Termin nadsyłania swoich podróżniczych relacji mija 9 listopada. Rozstrzygnięcie tradycyjnie w Poznaniu na Gali Rowertouru najpewniej w nowym 2016 roku :) 
 
W konkursie nagradzane są najciekawsze podróże rowerowe. Nie liczy się liczba pokonanych kilometrów ani to czy była to "wielka wyrypa". Najważniejsze to pomysł na wyprawę, jej realziacja i walory turystyczno - krajoznawcze. 
 
Rowerowi podróżnicy! Do piór zatem! Nagrody i debiut publikacyjny na łamach poważnego wydawnictwa  jakim jest rowertour z relacją z Waszej podróży czekają ;) 
 
Szczegóły znajdziecie na www.rowertour.pl
Powodzenia! 
 
Tekst: Tomasz Czeleń

Patronat honorowy


 

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.