Najlepsze marki, premiery i moc atrakcji!..Już od czwartku KIELCE BIKE EXPO!

Targi Kielce zapraszają na VI Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO, które odbędą się od 24 do 26 września. W tym samym czasie po raz pierwszy odbędzie się także wystawa motocykli i skuterów KIELCE MOTO-EXPO
 
Obie imprezy skupiły 220 wystawców z Australii, Bułgarii, Chin, Czech, Finlandii, Francji, Holandii, Litwy Niemiec, Słowacji, Słowenii, Tajwanu, Wielkiej Brytanii i Włoch. Liczba krajów oraz rynkowa pozycja prezentowanych na targach marek są najlepszym dowodem na to, że imprezy jednośladów w Targach Kielce to miejsce cenione przez profesjonalistów nie tylko z Polski czy Europy, ale także z całego świata. Propozycje firm na kolejny sezon ogląda tu co roku m.in. 4 000 branżowych specjalistów - sportowców, właścicieli sklepów i hurtowni oraz producentów.
 Międzynarodowe Targi Rowerowe to profesjonalna impreza o coraz większym znaczeniu dla branży rowerowej. W ciągu 5 lat wystawa awansowała na pierwsze miejsce wśród najważniejszych imprez w kraju, a równocześnie jest jedną z najlepszych dla tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej, czego wyrazem jest przyznane dla targów wyróżnienie BCC za jakość usług - Europejski MEDAL. Współorganizatorem tego wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Rowerowe. Jak co roku wystawie towarzyszy bogaty program wydarzeń. Wśród nich są nie tylko firmowe spotkania, szkolenia, konferencje, warsztaty i prezentacje ale także finał konkursu Gmina Przyjazna Rowerzystom, I Zlot Rowerów Nietypowych, testownia rowerów elektrycznych i nietypowych oraz kolejny etap Lotto Poland Bike Marathon. Ponadto w Targach Kielce będzie można poznać wszelkie szczegóły dotyczące wyjątkowego szlaku rowerowego Green Velo. Służyć będzie temu m.in. mobilne kino 5D.KIELCE BIKE-EXPO to także miejsce rynkowych nowości prezentowanych przez liderów branży, a te w 2015 roku mogą zaskoczyć innowacyjnością i kreatywnością.
Imponujące premiery najsławniejszych marek z pierwszych stron magazynów motoryzacyjnych znaleźć będzie można także na KIELCE MOTO-EXPO. Wśród motocykli i skuterów królować będą te klasyczne, te szybkie, te nowoczesne, te miejskie ale i takie, którymi wyruszyć można w dalekie podróże. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Partnerem strategicznym tej imprezy jest Arkus&Romet Group.
Szczegółowy program imprezy oraz lista wystawców dostępna jest na www.targikielce.pl.
Zapraszamy!

Patronat honorowy


 

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.