Zapraszamy na rajdy po Mazowszu „Szlakiem drewnianej architektury sakralnej”

Wszystkich miłośników rowerowych wypraw zapraszamy do wzięcia udziału w turystycznym rajdzie na dwóch kółkach przygotowanym przez Lokalną Organizację Turystyczną "Skarbiec Mazowiecki" oraz Biuro Turystyki Aktywnej La-Ventura. 
W ostatni dzień wakacji - w niedzielę 31 sierpnia organizatorzy wszystkich chętnych zapraszają na wycieczkę po pętli płockiej.
Trasa: Płońsk - Naruszewo – Grodziec – Wyszogród
Długość przejazdu: 47 km
Czas przejazdu uwzględnia postoje na zwiedzanie (kościoły drewniane w Naruszewie, Grodźcu i Wyszogrodzie) – ok. 6-7 godz.
Szlak łatwy, bez dłuższych podjazdów, w głównej mierze lokalną drogą asfaltową o niskim i umiarkowanym ruchu pojazdów. Krótkie odcinki dróg szutrowych i żwirowych.
Kolumna rowerowa rusza ze stacji PKP Płońsk. Kolumna dociera do Wyszogrodu, skąd następuje transport powrotny uczestników i rowerów do stacji PKP Płońsk
Rozpoczęcie rajdu przewidywane jest o godz. 11.00, a koniec ok. 18.00-19.00
Uczestnicy zobowiązani są posiadać własny, sprawny technicznie rower oraz podstawowy zestaw naprawczy. Napoje i przekąski na drogę uczestnicy zapewniają we własnym zakresie (organizator może je przewozić busem jadącym wzdłuż peletonu). Koszt dojazdu na miejsce startu pokrywa uczestnik.
Informacje i zgłoszenia pod numerem telefonu tel. 509 970 035
tekst: Aneta Włodarczyk (red. Tomasz Czeleń)

Patronat honorowy


 

 

 

 

 

 

 

Patronat medialny

.

 

Copyright © 2014. All Rights Reserved.